Jūrmalas dome “čurā uz galvas, bet saka, ka līst lietus”

Par jau izskanējušo nejēdzību saistībā ar būvniecību Dzimtenes ielā 1. Uz iesniegumu, kur acīmredzami tika norādīts un ar pierādījumiem pamatots, ka viesu nama būvniecība Dzimtenes ielā 1 ir afēra ar mērķi pa lēto izkrāpt sabiedrībai piederošu zemi un uzbūvēt daudzdzīvokļu namu, tika saņemta vien atrakstīšanās.

  • Jūrmalas pilsētas domepasūtīja visus iesniedzējus ar pamatojumu, ka “viss atbilst likumam”. Pie kam var just, ka pieaicināti spēcīgi juristi, lai atkratītos no stulbajiem iedzīvotājiem, jo atrakstīšanās ir smalka un uz 12 lapām – tās sagatavošana aizņēma gandrīz divus mēnešus.
  • Edmunds Sprūdžs un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijapasūtīja iesniedzēju ar pamatojumu, ka būvniekam jāsamaksā dabas resursu nodoklis par izvestajām smiltīm, par ko būs sodiņš kaut kāds mazs, citādi viss ir kārtībā.
  • Dabas aizsardzības pārvalde – tas neesot viņu kompetencē un juridiski viņi neko nevar darīt.

Tātad kārtējais gadījums, kas pierāda, ka censties panākt savu taisnību un apstrīdēt debīlus valsts iestāžu lēmumus visbiežāk nav nekāda jēga, jo, lai gan likums neļauj cilvēku ignorēt un piespiež atbildēt cik tur to dienu laikā, tas dod iespēju cilvēku pasūtīt 3 mājas tālāk, kas 90% gadījumu arī notiek. Protams, tagad vēl var tiesāties, bet vai ir kāda jēga?

Par notikumu tika rādīts televīzijā. Ne tikai es ar draugiem, bet arī Jūrmalas aizsardzības biedrība un vairākas privātpersonas individuāli cīnījās ar iesniegumiem un apstrīdējumiem. Savācām parakstus, iesniedzām apstrīdēšanas iesniegumus visās atbildīgajās instancēs, bet tam visam efekts bija līdzīgs kā pirdienam viesuļvētrā. Protams, izdarīt varbūt varēja vēl vairāk, bet vai man ir jāvelta visa sava dzīve nejēdzību apkarošanai, kamēr valstij pilnīgi vienalga?

Sorry par negatīvismu, bet optimisms vismaz šobrīd ir noplaucis.

About blumentals

Uzņēmējs un IT speciālists

2 responses to “Jūrmalas dome “čurā uz galvas, bet saka, ka līst lietus””

  1. Vilnis says :

    Kas nepieciešams, lai sāktu tiesāties? Protams, skumji, ka valstij vienalga un būtu žēl veltīt visu dzīvi… tomēr, gadījumā ja taisnība tiktu panākta, gandarījums atsvērtu pūles.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: